background-top

Wydruki wielkoformatowe Słupsk

Oferujemy wysokiej jakości wydruki wielkoformatowe Słupsk. Elementy są wykonane z dbałością o precyzję, dlatego doskonale prezentują się przede wszystkim jako treści reklamowe. Detale oraz kontury są widoczne, a nasycenie kolorów jest zgodne z przygotowanym projektem. Dzięki temu realizacja przyciąga uwagę osób zainteresowanych zakupem produktu, obejrzeniem spektaklu, uczestnictwem w akcji charytatywnej czy skorzystaniem z usług świadczonych przez lokalne urzędy.

 

Przygotowujemy:

  • plakaty,
  • siatki banerowe — Mesh,
  • banery reklamowe,
  • wydruki na folii samoprzylepnej błysk, mat, folii przeźroczystej,
  • etykiety o różnych kształtach wycinane po obrysie,
  • wydruki na folii OWV siatce okiennej,
  • tablice, szyldy, reklamy,
  • systemy wystawiennicze, roll-up.

 

Takie produkty sprawią, że będziesz mógł przyciągnąć uwagę odbiorców konkretnych usług, a także zachęcić ich do odwiedzenia firmy, biura, strony internetowej. W efekcie zwiększysz zainteresowanie marką i zbudujesz bazę klientów, dzięki którym zwielokrotnisz zyski ze świadczonej działalności.

Realizujemy także zlecenia umożliwiające zareklamowanie się na targach, wystawach, szkoleniach. Tego rodzaju projekty pozwalają odbiorcom oswoić się z najważniejszymi informacjami na temat Twojej marki. Pomożemy Ci stworzyć taki rodzaj treści reklamowych, które będą przejrzyste, przyjemne w odbiorze, skuteczne i estetyczne.

 

 

Specyfikacja wydruków wielkoformatowych

 

W pracy stawiamy przede wszystkim na jakość, dlatego przygotowywane reklamy są umieszczone na papierze o odpowiedniej gramaturze. Używamy technologii zapewniających trwałość wydruków. W efekcie przygotowane materiały stają się odporne na działanie czynników atmosferycznych i drobne uszkodzenia mechaniczne, z którymi będą miały styczność. Przez optymalny czas zapewniają możliwość reklamowania wybranych treści, bez obaw, że przed zakończeniem kampanii nie będą już spełniały swojej funkcji. Wśród systemów prezentacyjnych od Laser Color znajdziesz również m.in. potykacze, roll-upy, siatki. Przedstaw nam swoje potrzeby, a pomożemy dobrać narzędzia, które skutecznie je zaspokoją.

 

 

Plakaty wykonywane mogą być na następujących papierach: Blueback, Whiteback, Prime art 135 gram, 200 gram, photo 200 gram – drukowane są z jakością fotograficzną.
Drukujemy na atramentach pigmentowych, które mają najwyższą możliwą odporność na światło 8 w skali 8 stopniowej.

Dysponujemy urządzeniem , które drukuje do szerokości 1,8m z jakością fotograficzną oraz maszyną przemysłową o max szerokości 3,2m.
Posiadamy ploter do wycinania z folii s/p po obrysie

 

mutoh_valuejet_1614