background-top

Realizujemy zamówienia na banery – Słupsk. Nasze propozycje sprawią, że zwrócisz uwagę przechodniów i kierowców na swój produkt, realizowane przedsięwzięcie. Staniesz się bardziej widoczny, a potencjalni klienci zapoznają się z marką, co pozwoli Ci w przyszłości zbudować grono odbiorców produktów i usług, dzięki czemu rozpropagujesz swój biznes i więcej zarobisz. Realizujemy pojedyncze zlecenia i kampanie zakrojone na szeroką skalę. Współpracujemy z podmiotami prywatnymi oraz instytucjami publicznymi.

 

Jakie funkcje spełniają realizowane przez nas banery?

Nasze banery przyciągają uwagę. To ich najważniejsza funkcja. Wydrukujemy dla Ciebie reklamy, które będą rzucały się w oczy, a ich treść będzie mobilizowała potencjalnych klientów do właściwej reakcji — sprawdzenia marki, dokonania zakupów, skontaktowania się z Tobą. Dzięki bogatemu doświadczeniu doradzimy Ci, jakie rozwiązania wybrać, jak zaprojektować baner, na jaki kolor wydruku postawić i gdzie najlepiej go umieścić. Wykonamy dla Ciebie produkty do pełnej kampanii marketingowej niezależnie od tego, jaki produkt oferujesz. Przygotujemy m.in. spersonalizowane znaczniki okolicznościowe oraz inne usługi o charakterze poligraficznym.

 

Specyfikacja banerów reklamowych

Banery są:

  • odporne na działanie czynników atmosferycznych,
  • drukowane w wymiarach do 1,8 m szerokości w jakości fotograficznej oraz w szerokości do 3,2 m na maszynach przemysłowych,
  • oczkowanie wg. życzenia klientów

 

Co więcej, powstają z wykorzystaniem atramentów pigmentowych, które mają możliwie najwyższą odporność na działanie światła (8 w skali do 8), dzięki temu druk długo nie zmieni struktury i wyrazistości pod wpływem działania promieniowania UV.