background-top

Laminowanie dokumentów Słupsk

Oferujemy laminowanie dokumentów Słupsk. Usługę realizujemy na ciepło, przy użyciu folii o grubości od 80 do 120 mikronów w formatach od A7 (5 cm X 9 cm) do A2 (42 cm X 60 cm).  Rozwiązania są stosowane przy dokumentach, certyfikatach. Za pomocą laminatów zabezpieczających od 25 do 33 mikronów na specjalnym laminatorze rolowym zabezpieczamy także m.in. wizytówki, kalendarzyki.

 

Parametry konkretnej usługi należy dostosować do rodzaju materiału poddawanego obróbce, a także potrzeb zleceniodawcy. Jeśli nie wiesz, jakie rozwiązania będą optymalne w Twojej sytuacji, doradzimy Ci. Wieloletnie doświadczenie i obsługa licznych podmiotów, osób prywatnych, firm oraz instytucji o charakterze publicznym, pozwoliły nam zgromadzić wiedzę, którą obecnie chętnie dzieli się z naszymi klientami.

 

Laminacji poddajemy m.in.:

  • karty do gier, plansze i materiały edukacyjne — dzięki temu możesz sporo zaoszczędzić. Zamiast kupować gotowe rozwiązania, stwórz swoje, wydrukuj je i zalaminuj;
  • zdjęcia i plakaty;
  • dokumenty, dyplomy, certyfikat — laminacja zabezpieczy je przed uszkodzeniami mechanicznymi, a także pozwoli je wyeksponować np. w gabinecie czy lokalu usługowym;
  • karty dań — to tani sposób na stworzenie estetycznego, prostego i przyjemnego w odbiorze menu. Przygotujemy dla Ciebie również inne gadżety reklamowe, które przyciągną uwagę klientów;
  • etykiety, instrukcje.

 

Wykonujemy także laminowanie map, planów budowlanych, plansz cienkim laminatem ochronnym do szerokości 1,37 m (laminowanie na zimno).

 

Laminowanie dokumentów — dlaczego warto?

Laminowanie dokumentów przede wszystkim zabezpiecza ich treść np. przed odkształceniami (dzięki folii stają się twardsze), zawilgoceniem czy podarciem. To jednak nie jedyne zalety procedury. Laminat wpływa także na odbiór dokumentów. Jeśli klienci otrzymają zwykłe, niezabezpieczone karty z ofertą, istnieje duże ryzyko, że marka zostanie odebrana jako ta, która nie dba o wizerunek i detale. Warto temu przeciwdziałać. Co więcej, laminowanie pozwala oszczędzać.

 

Na czym? Na wielokrotnym kopiowaniu dokumentów, które stale są niszczone, zabezpieczaniu plakatów i zdjęć. Raz zalaminowany element przez wiele lat będzie wyglądał jak nowy i nie będzie się niszczył.

 

Zapraszamy do współpracy.

laminowanie