background-top

Gadżety reklamowe Słupsk

Wycinanie z folii samoprzylepnej

folia_samoprzylepna

Wycinanie z folii samoprzylepnej na ploterze tnącym liter, grafiki. Wykonywanie szablonów, plansz, tablic reklamowych.
Ploter tnący do szerokości 1,2m.
W przypadku gotowego projektu wykonanego przez klienta prosimy o zamianę mapy bitowej na grafikę wektorową.

Znaczki okolicznościowe

buttony

Przypinane znaczki okolicznościowe typu „button” są doskonałą formą reklamy:

 

 • znaku firmowego,
 • promocji produktu,
 • sponsorowania organizacji, stowarzyszeń, klubów sportowych, partii, organizacji społecznych i charytatywnych,
 • pamiątki z zawodów sportowych i innych zdarzeń okolicznościowych np. szkolnych ,
 • pamiątki z odwiedzanych miejsc turystycznych: miast, ośrodków wczasowych, zabytków, hoteli

 

Wykonujemy znaczki w pełnej kolorystyce według otrzymanego wzoru.
Na zlecenie zamawiającego opracowujemy projekty graficzne.
Średnica znaczków:
58 mm – plastikowe i metalowe
38mm – tylko plastikowe

Nadruki na koszulkach i innych materiałach tekstylnych

nadruki_na_koszulkach

Pełnokolorowe fotonadruki na tkaninach wykonywane są za pomocą tzw. prasowanki z użyciem kolorowej kserokopiarki laserowej i prasy termicznej. Możliwe jest wykonywanie pojedynczych sztuk i krótkich serii. Transfery na tkaniny białe wykonywane są przez bezpośrednie wprasowanie nadruku, na tkaniny ciemne przy użyciu specjalnej włókniny podkładowej – ten typ nadruku jest trochę grubszy. Maksymalny format nadruku A3.

 

Proste napisy, znaki mogą zostać wprasowane w materiał za pomocą wyciętej z plotera tnącego folii flex i flock. Ta metoda doskonale nadaje się do wykonania nadruków na odzieży sportowej, flagach, numerach startowych i odzieży roboczej. Bardzo trwała metoda nadruku. Do dyspozycji kolory: czarny, biały, zielony, niebieski, granatowy, żółty, czerwony i pomarańczowy.

Realizujemy gadżety reklamowe Słupsk. Produkty są wykonywane przy użyciu nowoczesnego parku maszynowego, co sprawia, że cechują się dbałością o detale, estetycznym wykończeniem oraz należytą funkcjonalnością. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać rodzaj usług poligraficznych do konkretnych elementów. Dzięki temu doradzimy Ci, na jakie rozwiązania warto postawić, a których lepiej unikać, aby osiągnąć zamierzony rezultat.

 

Dlaczego warto zlecić nam tworzenie gadżetów reklamowych?

Warto z nami współpracować, ponieważ:

 • dbamy o jakość — niedopracowane produkty, zamiast reklamować markę, będą od niej odpychały. My zadbamy o to, aby Twój brand był kojarzony z jakością, dbałością o precyzję;
 • jesteśmy terminowi — dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym, który umożliwia realizację niewielkich zleceń, a także tych wysokonakładowych. Wiele z nich finalizujemy już w ciągu kilku godzin od przyjęcia. Za każdym razem ustalamy z klientami termin realizacji usług, którego się ściśle trzymamy;
 • mamy doświadczenie – działamy w branży poligraficznej od 1994 roku, dlatego w pracy łączymy tradycyjne i nowoczesne rozwiązania. W efekcie gadżety reklamowe odpowiadają dzisiejszym standardom marketingowym, a przy tym są produktami jakościowymi.

 

Zależy Ci na promocji marki, upamiętnieniu wydarzeń, odznaczaniu się pracowników czy stworzeniu jednolitych nadruków na koszulkach dla całej drużyny? Dobrze trafiłeś. Zgłoś się do nas ze swoimi pomysłami — pomożemy je zrealizować w rozsądnej cenie.

 

Zakres usług

Oferujemy:

 • nadruki na tekstyliach — wykonujemy je na koszulkach, bluzach, flagach, gadżetach sportowych,
 • wycinanie z folii samoprzylepnej — usługa dotyczy m.in. plansz i tablic reklamowych jak i wycinanie treści zleconej przez zamawiającego z folii samoprzylepnej do aplikacji na materiale klienta,
 • personalizowane znaczki okolicznościowe — elementy pozwalają upamiętnić ważne wydarzenia i reklamować markę,
 • etykiety i nalepki okolicznościowe — nalepka jest wykonana z papieru samoprzylepnego, laminowanego lub folii samoprzylepnej, pełna kolorystyka. Nalepki mogą mieć kształt: okręgu o średnicy od 50 mm do 100 mm, kwadratu, prostokąta lub mogą być wycinane po obrysie. Przyjmujemy projekty klienta lub na zlecenie zamawiającego opracowujemy projekty graficzne,
 • breloki o następujących kształtach i wielkościach.

Wykonujemy breloki o następujących kształtach i wielkościach

breloki

Realizujemy zarówno niewielkie, a nawet pojedyncze zlecenie, jak i te na masową skalę dla firm, klubów sportowych czy instytucji o charakterze publicznym.