background-top

Ksero Słupsk

Prowadzimy ksero Słupsk. Realizujemy zlecenia składające się z pojedynczych stron, a także te rozbudowane. Współpracujemy z klientami indywidualnymi, firmami, instytucjami o charakterze publicznym. Dysponujemy nowoczesnym i wydajnym sprzętem cyfrowym, dzięki któremu nasze możliwości produkcyjne sięgają 24 tysiącom kopii formatu A4 w 24 godziny. Tak doskonałe osiągi to zasługa produkcyjnych maszyn laserowych. Dzięki nim realizujemy zlecenia szybko i sprawnie, a przy tym z dbałością o detale. Urządzenia pozwalają drukować w formatach od A4 do A0. Realizujemy zlecenia na wydruki czarno-białe oraz kolorowe.

 

Klienci mogą skorzystać z następujących programów do stworzenia i przekazania nam projektów:

  • Pakiet biurowy MS Office,
  • Corel,
  • OpenOffice,
  • Adobe Reader.

 

Nasz park maszynowy jest stale rozbudowywany i dostosowywany do potrzeb odbiorców usług, dlatego pozwala nam realizować zarówno zlecenia niskonakładowe, jak i wysokonakładowe. Poza maszynami cyfrowymi używamy także drukarek atramentowych, aby klienci mogli zdecydować, co lepiej sprawdzi się w ich sytuacji. Po przedstawieniu nam specyfikacji konkretnego zamówienia doradzimy, które rozwiązanie najlepiej się sprawdzi.

 

Jakie zlecenia realizujemy w ksero w Słupsku?

Kserujemy:

  • na papierze zwykłym, satynowanym, papierach kredowych, matowym i błyszczącym oraz papierach strukturalnych,
  • na materiale o gramaturze od 64 g do 350 g,
  • na formatach A4 , A3 i na nietypowych wymiarach do maksymalnego formatu 33 cm X 46 cm.

 

Jeśli nie masz pewności, jakie parametry papieru wybrać, doradzimy Ci. Uwzględnimy przy tym, czy kserowanie dotyczy treści reklamowo-sprzedażowych, edukacyjnych, dokumentów biurowych czy innego rodzaju elementów. Działamy kompleksowo, dlatego zajmiemy się także laminowaniem dokumentów, które zabezpiecza je m.in. przed odkształceniami czy zabrudzeniem. Zaproponujemy rozwiązania, które będą funkcjonalne, a przy tym opłacalne z finansowego punktu widzenia. Zapraszamy do współpracy.

kopiarka_minolta